Kontakt

ada.event(a)riseup.net

7 thoughts on “Kontakt

 1. maria

  well, my last message was fr you, ada people, there is no need for my comment to be in your web, so if you can answer to my email and don´t post my comment in this page, tath will be perfect, thanks!!

 2. ada.event

  Myślę, że najłatwiej będzie, jeśli przyniesiesz je podczaś któreś z imprez, które się u nas odbywają, wtedy na pewno będziemy na miejscu :)

 3. Dorota

  Cześć :)
  Mam do oddania sadzonki słonecznika. Chętnie Wam je podrzucę jeszcze dzisiaj. Dajcie proszę znać czy będzie koś na miejscu.

  Pozdro!

 4. Mariusz

  Yo,
  Mam pytanie czy macie na squocie free shop. Przeprowadzam się i mam trochę fantów na zbyciu. Plakaty, magazyny, segregatory itd., szkoda wyrzucać a komuś może się to przydać :).

  Z góry dzięki za info.
  Pozdro

 5. mała siostra Jezusa Agata

  Szanowni Państwo

  chciałabym zapytać czy jest możliwość “znalezienia” jakkolwiek by to nazwać miejsca w którym jedna rzeźbiarka z Ukrainy, która pod wpływem aktualnych wydarzeń w tym kraju musiała opuścić swoje miasto (Charków) i pracę mogłaby tworzyć-rzeźbić . My jako ośrodek zapewnimy jej narzędzia i materia,ł natomiast nie dysponujemy pomieszczeniem w którym mogłaby pracować. oczywiście nie mamy na myśli jakiejś wielkiej sali, ale możliwość tworzenia w jakimś pomieszczeniu.

  Będziemy wdzięczni za odpowiedź.


  Mała Siostra Jezusa Agata

  Jezuickie Centrum Społeczne “W Akcji”
  wakcji.org
  facebook.com/WAkcji
  kontakt@wakcji.org

 6. monika

  Witam, na jakiej zasadzie korzysta sie u Was z pracowni. Czy macie miejsce, gdzie mozna by bylo u Was pomalowac obrazy?

  pozdrawiam
  Monika Klimkiewicz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *